• Обновено
Куче Мајка Љубов Срцето Модел Мода Хип Хоп Pullovers Суичери Жени Мажи Памук Дуксери за Девојка Момче Унисекс Јакни Streetwear

Куче Мајка Љубов Срцето Модел Мода Хип Хоп Pullovers Суичери Жени Мажи Памук Дуксери за Девојка Момче Унисекс

Buyers rating:
-20 % DEN 960.00
DEN 1199.52

Залиха


*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
*Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
*Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се повторно sponsible за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Ние w лошо не бродот во Кина, Хонг Конг, Филипините, Afric а, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
* Ако објектот е дефектен, правни основи е да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
Добредојдовте S раскина i Dzn !
Моделот Печатење на Задната Страна на Sweatshirt (ако сакате ни да се печати на Предната страна, ве молиме контактирајте со нас)
*Материјал : Cott o n Спој
*Функција : Пространа пред торбичка џеб и хаубата
*Ocassion : Casua l, Спортски
*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранливите, Easy-care
*Дизајн : Exclusi пет дизајн
* Одговара за : Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay
*Пред : T тој ребрести корселе и манжетни и пространа пред џебови што се очекува во качулка
*Врат : Трајни Удобност Мешавина руно со двојно-игла покрие seamed вратот и Искинале Ne ck за дополнителна удобност
*Затворање Тип : Атлетик-дуксери затворање
*Armholes : Останете Силни кога се работи или да се игра тешко
*Тежина : 33 0g да 480g
*Боја : Бела или Сива боја или Црвена или Жолта [ Совети : боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот оној што r eceive]
*Големина : S M L XL XX L XXXL [T ips : големината на табелата е само за референца , можеби прирачник за грешка при мерење на 1-3cm (1cm=0.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Pullovers
Маскирани:
Yes
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
MI-WM2250-Б-2251
Стил:
Streetwear
Бренд Име:
iDzn
Тежина:
330g-480g
Тема:
Куче Мајка Љубов Срцето
Сезоната:
пролет,есен,раната зима
Се применува за:
Жените,девојка,унисекс
боја:
Бела,сива,жолта,црна,црвена
логото занает:
Графички

Најдобри понуди