• Обновено
Шминка Четка Професионални Сенки Веѓа Двојно Главата На Лицето Козметички Шминка Четка Алатка Преносни Мултифункционален Козметички Четка

Шминка Четка Професионални Сенки Веѓа Двојно Главата На Лицето Козметички Шминка Четка Алатка Преносни Мултифункционален

Buyers rating:
-12 % DEN 61.00
DEN 69.12

Залиха


dianxiaobao_1
Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)
dianxiaobao_2
Функција : Волна, Влакна не ќе се скрши Волна, Влакна има добра адхезија на прав Метална рачка обезбеди подобро чувство отколку нормално се справува со Метална цевка имаат метален сјај и Antirust Детали : Бренд : HUAMIANLI Боја : Светло Кафе Материјал За Четка : Волна, Влакна Материјал За Рачка : Метал Пакет Компонента : 1 Pc * Шминка Бранеа 1* OPP Вреќа Претпазливост : 1. Пред првата употреба, ве молиме да се мијат четки под ладна вода за 2 минути и оставете да се исуши природно во било вентилирани област. Ова е да се отстранат било какви хемиски остатоци лево од процесот на производство. 2.Ве молиме не за други цели освен шминка. 3. Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски. 4.Да се чува вон дофат на деца.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MS042
Бренд Име:
HUAMIANLI
Се Користи Со:
Фондацијата
Големина:
15.5*0.8cm
Количина:
1pc
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Материјал:
Волна, Влакна
боја:
светлината кафе
Стил:
двојна глава четка
Тип:
сенки четка
забелешка:
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка

Најдобри понуди

Бесплатен превозот НОВИ PH150S280-24 МОДУЛ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот НОВИ PH150S280-24 МОДУЛ

5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.сад{ширина : 1200px9}}.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 4

DEN 1859.00 2112.00
Нов GL82Z170 SR2C9 Добар квалитет BGA ЧИПСЕТ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов GL82Z170 SR2C9 Добар квалитет BGA ЧИПСЕТ

Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услу

DEN 1146.24