• Обновено
Бесплатен Превозот розова 5 метри по многу Birdcage превез со точка 25CM Ширина руската Було Пребивање свадба точка превези LDV07

Бесплатен Превозот розова 5 метри по многу Birdcage превез со точка 25CM Ширина руската Було Пребивање свадба

Buyers rating:
-5 % DEN 410.00
DEN 431.52

Залиха


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Голема фотографија во боја : розева
Ширина : 25 CM
Минимална Цел Количество : еден двор /боја (мешавина боја е во ред,само оставете порака која боја сакате кога се плати,ако не забелешка ние само бродот 5 метри во голема слика боја.
повеќе Stock Color : Бела,Црна,Црвена,Hotpink,розова,Turquiose,
виолетова,лаванда,кралска сина, зелена,сребро,каки,морнарица,вино
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Основни карактеристики

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОИ
Број На Модел На:
LDV07
Тип На Производ:
Други
Големина:
25 см
avaliable боја:
повеќе бои
is_customized:
Yes

Најдобри понуди