• Обновено
Прста Мастурбацијата Куршум G место Оргазам анален прст кондом точки Ракав парови секс играчки 3PCS

Прста Мастурбацијата Куршум G место Оргазам анален прст кондом точки Ракав парови секс играчки 3PCS

Buyers rating:
DEN 95.52

Залиха

Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа . Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД.
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!
. Ние се грижиме нашите ценети клиенти.
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме разбирање,
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација).поради меѓународниот превозот е долго време на патување.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас. Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
3pcs
Бренд Име:
Candiway
Број На Модел На:
Кондомите
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди