• Обновено
Долг Ракав Елка Женска Дуксери Повлече во Текот Cosply 3D Унисекс Дедо Мраз Сина, Црна Суичери Плус Големина

Долг Ракав Елка Женска Дуксери Повлече во Текот Cosply 3D Унисекс Дедо Мраз Сина, Црна Суичери Плус Големина

Buyers rating:
-12 % DEN 929.00
DEN 1056.00

Залиха

Ако било штета или загуба, купувачите треба да биде одговорен за тоа и пари нема да се вратат.
Добредојдовте на ЉУБОВТА ИСКРА
( 1)Стоката ќе биде предаден бидат испратени до напуштање адреса, ве молиме RECONFRIM пред цел. Повеќе прашања :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Големина на табелата е референца. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Контактирајте со нас за наплата ако пакетот не пристигне во 60 дена.
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.
НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Големина Differences Table За Жените Фустани, костуми и Капути :
Долг Ракав Елка Женска Дуксери Повлече во Текот Cosply 3 D Унисекс Дедо Мраз Сина, Црна Суичери Плус Големина
Име : Унисекс Дуксери
Големина : S/M, L/XL, 2 XL/3 XL
Сезона : Пролет, Есен, Зима( за спортски)
Време на испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена). Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката.
Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Напомена :
1. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Pullovers
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LSH
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Spandex
Тежина:
0.45
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Големина:
S/M, L/XL, 2XL/3XL ( European size)
боја:
Сина, Црна, Зелена
Детална Шема:
Chritmas Серија со мачка, куче, Chritmas Татко
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима ( спорт)
џеб:
Да, две
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
Пол:
Машки/Женски

Најдобри понуди