• Обновено
Топла продажба Накит Foredom handpiece,виси моторни handpiece,резба моторни handpiece,стоматолошки полирање handpiece

Топла продажба Накит Foredom handpiece,виси моторни handpiece,резба моторни handpiece,стоматолошки полирање handpiece

Buyers rating:
-10 % DEN 685.00
DEN 761.76

Залиха


Брзи промени дршка #20 да ви овозможи да го смените надвор додатоци (burs, битови, секачи, вежби, итн. со 3/32" или 2.35 mm месо тело) со само еден прекин во работата и без употреба на чак копче или pin и клуч. Лост механизам на handpiece тело овозможува брзо и лесно отворање.
Ние сме голем производител на накит алатки & опрема како што се полирање четка, дијамант тестер, електронски биланс итн. во Кина.
Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3-5 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока.
Answer : ___________________________ Note :
Пакетот ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.
Ние ќе се обезбеди брза реакција и повеќето одлична услуга.
Answer : ___________________________ Note : пакет ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Гравирање Алатки
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди