• Обновено
MEHOFOTO Тули Земјата Винил Фотографија Позадина За Свадба Conorete Ѕид на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Фото Студио 750

MEHOFOTO Тули Земјата Винил Фотографија Позадина За Свадба Conorete Ѕид на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина

Buyers rating:
-20 % DEN 806.00
DEN 1008.00

Залиха

6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.Ако нема посебни барања во ред и поредок.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. • Вистинската големина со мин.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред. Ве молиме контактирајте со нас.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
Вид Забелешка : За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.

Основни карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Број На Модел На:
F-750
Материјал:
Фланелен
користат за:
Фото Студио
Тема:
Ѕидот Backdground
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Најдобри понуди