• Обновено
860020 Волан/Чувар кој го Завршува За HSP РК 1/8 Nitro Камион 60014 Надградба Делови

860020 Волан/Чувар кој го Завршува За HSP РК 1/8 Nitro Камион 60014 Надградба Делови

Buyers rating:
-5 % DEN 501.00
DEN 527.52

Залиха

Карактеристики :
100% Сосема Нов Дел No : 860020
Дел Име : Управниот/Saver Заврши Содржи : 1 сет ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Количина : исто како Слика.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
860020
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Технички параметри:
KV1100
Бренд Име:
JYDCET
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Управниот/Saver Завршува
Надградба На Делови/Додатоци:
Управниот/Saver Завршува
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија

Скандинавските Керамика за Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава �

DEN 435.00 791.52
20meters 22x63mm кристално стакло монистра врата/прозорец завеса декоративни партиција завеса заврши тремот свадба/X-mas/декор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20meters 22x63mm кристално стакло монистра врата/прозорец завеса декоративни партиција завеса заврши тремот свадба/X-mas/декор

Добредојдовте на мојата мала продавница !!20 метри / многу 14 мм Топла продажба Кристал монистра Синџир ст�

DEN 4562.00 5184.00