• Обновено
Извртени Жена Beret Класичен Плетени Капа Задржи Топло Капа Еластична Црна

Извртени Жена Beret Класичен Плетени Капа Задржи Топло Капа Еластична Црна

Buyers rating:
-6 % DEN 100.00
DEN 106.56

Залиха

да 18 : 00часот. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.2 инчен
23cm /9inch Боја : Црна
Забелешка : Поради различни монитори и осветлување, вистинската боја на објектот може да биде малку различен од сликите прикажани! Ви благодариме за вашиот вид разбирање!
Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување, и ПРОВЕРЕТЕ ја големината пред да нарачате. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.Извртени Жена Beret Класичен Плетени Капа Задржи Топло Капа Еластична Црна 100% Сосема нов и висок квалитет
Симпатична зимски додаток за дами за да одговара со различни apparels
Шик beret капа која ви држи топло и удобно
Супериорен во однос на еластичноста, една големина одговара на повеќето девојки
Едноставен дизајн за пролет, есен и зима или било зиморничав
Исклучителна изработка, професионално направени
Материјал : плетење волнени
Стил : Beret
Погоден група : Жена
Големина на : (оригинална големина, без да водат)
Мерење cm/инчен (Прибл.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Berets
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Бренд Име:
Шу Везови
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
-

Најдобри понуди