• Обновено
GTB1752V турбополнач 760699-0006 760699-0003 760699 турбина 070145701NV моторот на Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDI 174 HP БФЦ

GTB1752V турбополнач 760699-0006 760699-0003 760699 турбина 070145701NV моторот на Фолксваген T5 Транспортерот

Buyers rating:
-17 % DEN 15498.00
DEN 18672.00

Залиха

Дел број : 760699-5006 S , 760699-5004 S , 760699-5003 S , 760699-0006 , 760699-0004 , 760699-0003 , 760699-0002 , 760699 турбо ОЕМ број : 070145701 N , 070145701 NX ,070145701 NV турбина Одговара за : Turbo за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.5 TDI 174 HP БФЦ 2006-2009
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
K418
Автомобил Производител:
Фолксваген
Објектот Висина:
24cm
Модел Година:
Јан.2006 до Ноември.2009 година
Специјални Функции:
турбо 070145701NV
Поставување на Возило:
070145701N
Име На Модел:
GTB1752V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
23cm
Frequence Опсег:
760699 turbo
Објектот Ширина:
23cm
Модел:
GTB1752V турбо 070145701NV
1.Дел Број:
760699-5004S , 760699-5003S , 760699-0006 , 760699-0004
2.Дел Број:
760699-0003 , 760699-0002 , 760699 turbo
ОЕМ број:
070145701N , 070145701NX ,070145701NV
ОДГОВАРА ЗА:
Турбо за Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDI 174 HP БФЦ 2006-2009
моторот:
БФЦ
Капацитет:
2460 кзм
моќност:
128 Kw - 174 HP
Изградба :
Јан.2006 до Ноември.2009 година
Гаранција:
1 година

Најдобри понуди