• Обновено
Може да сопствен христијански верски католичката слика Virgen del Carmen промет на големо со метална рамка сребро злато на пластични крштевањето подароци

Може да сопствен христијански верски католичката слика Virgen del Carmen промет на големо со метална рамка сребро

Buyers rating:
DEN 335.52

Залиха


35% попуст (2 парчиња или повеќе)
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт :
Режимот на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
. Esta advocación da nombre на todas aquellas personas que se llaman Кармен, Carmela о Carmelo, celebrando дин onomástica el día de la fiesta de esta Virgen, ел 16 де јули. Es considerada Реина y Patrona де Чиле, de sus Fuerzas Armadas y de los Carabineros; es patrona де ла Policía Nacional de los colombianos, лос conductores en Колумбија; en Боливија es la Patrona de la Nación y de sus Fuerzas Armadas; en el Perú es "Patrona del Callao" y en Венецуела es la patrona del Ejército. нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.ние сме Кина Производство.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи. Су denominación procede del llamado Монте Carmelo, en Израел, он nombre que deriva де ла palabra Karmel o Ал-Karem y que se podría traducir комо 'jardín'.
име на производ : Може обичај руската православна слики Virgen del Carmen трговија на големо верски сребро злато боја пластична рамка крштевањето подароци
вовед : Санта Марија дел Монте Carmelo, referida comúnmente комо Virgen del Carmen о Nuestra Señora del Carmen, es una de las diversas advocaciones де ла Virgen Марија. Овој производ е со висок квалитет, таписерии изработка убав, чист, лесен за носење, е добар украси и подароци. Además, fue ла patrona del Ejército де лос Андите que liderado por el општи Хозе де Сан Martín, gestó ла independencia де Аргентина и Чиле.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
.

Основни карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Стил:
Религиски
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Големина:
10.3*8.6*1(cm)
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православна
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Лице:
Водоотпорен,не ја менуваат бојата,не паѓа
Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Метал на алуминиум,пластика
Со Нарачување Барања :
Вкупно изнесува 15$
Н W:
55g

Најдобри понуди

Силиконски рерна mitts еден
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Силиконски рерна mitts еден

Овој производ е најпопуларните во Европа и Америка има многу лекции за кујнски прибор, печење прибор; не

DEN 335.52