• Обновено
Оригиналниот Вистински лаптоп ЗА DELL ЗА PowerEdge M520 M620 Dual-SD Читач на картички Одбор 0210Y6 210Y6

Оригиналниот Вистински лаптоп ЗА DELL ЗА PowerEdge M520 M620 Dual-SD Читач на картички Одбор 0210Y6 210Y6

Buyers rating:
DEN 2857.44

Залиха

3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.
ГАРАНЦИЈА
1.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи . И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
M520 M620
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Најдобри понуди