• Обновено
4x8mm Дебели Цевка Форма Црвен Камен Природни Оникс Камен Монистра Барел Форма DIY Материјали за Правење 10pc/многу Бесплатен Превозот

4x8mm Дебели Цевка Форма Црвен Камен Природни Оникс Камен Монистра Барел Форма DIY Материјали за Правење 10pc/многу

Buyers rating:
-7 % DEN 1951.00
DEN 2098.08

Залиха

САД $ 63.78 /многу US $ 46.85 /многу US $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу
САД $ 10.65-11.80 /парче US $ 42.85 /многу US $ 21.98 /парче US $ 48.85 /многу US $ 36.85-44.60 /многу
Накит Одлуки Цевка Монистра За Накит Одлуки Монистра
Должина : 16 Инчен
Боја : Розова Боја
Монистра, Големина : 4x8mm , 4x13mm
Количина : Ќе Добиете 10 Насоки
Големина може да се прилагоди .
(Кликнете на сликата подолу може да видите предмети )

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
25
Бренд Име:
Ainicin
боја:
Црна
Материјал:
Ахат
Обликот:
Цевка

Најдобри понуди