• Обновено
Нови Бизнис Ултра Тенок Smart Случај За Samsung Galaxy Tab 8.0 T350 T351 T355 P350 P351 P355 Стп Кожа Книга Маска+Перо+Филм

Нови Бизнис Ултра Тенок Smart Случај За Samsung Galaxy Tab 8.0 T350 T351 T355 P350 P351 P355 Стп Кожа Книга Маска+Перо+Филм

Buyers rating:
DEN 527.52

Залиха

Превозот и по-продажба на услуги : * Брод вашата нарачка во рок од 24 часа по aliexpress потврди уплатата * По-продажба тим ќе ви одговори во рок од 24 часа, доколку било кој квалитет или превозот проблеми. Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. >>>Пакет се вклучени : 1 x случај 1 x специјалното пенкало Забелешка : за Русија клиенти, pls оставете ни го вашето име и презиме кои се состојат од три дела кога местото цел.0 T350 T355 p350 *Трајни и перат. Ако не, ние ќе понуди целосна наплата или reship * За квалитет на проблемот, како што се тешките скршени, не работат или ние се испраќаат погрешни случај, ние и ветуваме на целосна наплата или reship Соработка : Ние сме една фабрика ангажирани во Таблет и E-reader покрие случаи, ние прифаќаме мало наредби, трговија на големо наредби, OED/ODM наредби и обично се задржи на акции на сите опфаќа ние листата. Ние ќе ги реши вашите прашања во 48 часа ако било кој квалитет на проблем или превозот проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да било спор или negetive повратни информации. * 5% попуст за повеќе од 2 парчиња * Пад на превозот поддршка * Слики обезбеди за препродавачи Гарантира : * * * За Обичните Мал Пакет пакет кој не можеше да се следи, ние и ветуваме на 65 дена за време на испорака по превозот.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која не може да се следи на Интернет. *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. *Совршено одговара на обликот.

Основни карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Водоотпорен,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Бренд Име:
IRALAN
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
за samsung табот 8.0 p350 p355 T350 T355
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
за samsung табот 8.0 T350 T355 p350 p355

Најдобри понуди

Океанот Rider банана-брод
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Океанот Rider банана-брод

Име на производ Бананаброд Изглед 12 места бананаброд Боја Црвена / сино / зелено или прилагодено ОЕМ Да М

DEN 43200.00