• Обновено
Trecaan Соларна Led Светло Соларни 6 LED Осветлување Doorplate Светилка Куќа Број Отворено Осветлување Тремот Светла Со Соларна Батерија

Trecaan Соларна Led Светло Соларни 6 LED Осветлување Doorplate Светилка Куќа Број Отворено Осветлување Тремот

Buyers rating:
-30 % DEN 696.00
DEN 994.56

Залиха

(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
3.Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.Се отвори на светлината покрие внимателно. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврдува дека стоката е примена.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, целосно име и презиме, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Recharges користење на природните бел ден и автоматски се претвора во мрак. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Тоа само ќе ве однесе една минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас.Ако барањето други начини на плаќање, како што се TT банка / Western Union, pls се потврди со нас. Брзо и лесно да се инсталира.
Материјал : ABS,КОМПЈУТЕР
Боја : Како што е прикажано
LED Монистра Количина : 6 LED диоди
Моќност : 0.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
6
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Сончев-Ѕид-N766
Стил:
Модерна
Боја На Каросеријата:
Црна
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Бренд Име:
trecaan
Осветлување Област:
1-3square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сончевиот
Техника:
Преку Резбани
Карактеристики:
Соларна Енергија Врата Број Светлина
Сенка Ветер:
До & Долу
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 година
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
Соларен Погон
Пакет:
1 buc led светло
Карактеристики:
Соларна Енергија Врата Број Светлина
Батеријата:
Ni-МЗ 1.2 V 600mAh
Материјал:
ABS
работни часови:
Повеќе од 8 часа, доколку целосно наполнета
Производ големина:
H185*L100*W40mm
Време На Полнење:
Повеќе од 6 часа
моќност:
0.36 W
led монистра количина:
6 Led диоди

Најдобри понуди