• Обновено
DONYAMY 50PCS 3.5x5cm Црн Правоаголник Етикета Хартија Ознака Подарок Висат Картичка Цена Празно Karft Багаж Свадба Партија

DONYAMY 50PCS 3.5x5cm Црн Правоаголник Етикета Хартија Ознака Подарок Висат Картичка Цена Празно Karft Багаж

Buyers rating:
-25 % DEN 86.00
DEN 115.20

Залиха


.
Нашите објектот има гроздобер и обичен изглед и мазна на допир се чувствуваат, и е погоден за scrapbooks, багаж
ознаки, масата ознаки, придружба картички, пораки забелешка, цена тагови и така натаму.
Со scallop главата, тоа ви дава мода и роман начинот на означување, етикетирање и украсување.
Одличен за украсување свадби и користење на овие како партија услуги со заоблени гроздобер за работ врвот.
Прекрасно стилизирана,исто така, ги оставам за вашите гости како свадба Bombonieres.
Добиете за креативни со печатен текст, рака печат,
или облагородување нив со она што некогаш ви се допаѓа,да го додадете во секоја прилика.
Целосно гроздобер ретро, кој па е во моментот.
Спецификација
Материјал : Хартија Kraft
Боја : Црна
Големина : Прибл. 3.5x5cm

Основни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
525
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
DONYAMY

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28