• Обновено
GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Highscreen Моќ Мраз Ево 5.0 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Highscreen Моќ Мраз Ево 5.0 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме

Buyers rating:
-5 % DEN 228.00
DEN 240.00

Залиха


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба.
Компатибилен модел : за Highscreen Моќ Мраз Ево 5.0 " Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Основни карактеристики

Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Гроздобер,Слатки,Шарени
Карактеристики:
цртан филм паричник
Големина:
5.0inch Screen
Компатибилен Бренд:
Hghscreen
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
За Highscreen Моќ Мраз Ево

Најдобри понуди

KBJ2510 ZIP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KBJ2510 ZIP

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 18.00 19.20