• Обновено
2 парчиња BS230B AC380V 3.7 KW mesin pemotong За вклучување / Исклучување Push Button

2 парчиња BS230B AC380V 3.7 KW mesin pemotong За вклучување / Исклучување Push Button

Buyers rating:
DEN 172.80

Залиха

Име На Производ : /Исклучување Притисни Копче За Префрлање; Модел Бр. : 230 B3 Оценет Напон : AC 380 V ; Моќност : 3.7 KW и Инсталирање на Дупки Кол(приближно) : 0.5 cm / 0.2"; Вкупната Големина : 9.5 x 5.5 5cm x / 3.7" x 2.2" x 2"(L*W) Материјал : Пластика, Метал; Боја : Светло Сива Тежина : 191g; Пакет Содржина : 1 x/Исклучување Push Копчето Вклучите Ова За вклучување/Исклучување Копче Switch се користи за Клупата Вежба, Мелење Машина или Машина за Сечење.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
BS230B
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
A
сертификација:
CE,CCC

Најдобри понуди

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на оддалеченост од 70..1000mmПрилагодување на опсег

DEN 7680.00