• Обновено
Природен Камен Жолта Лабава Монистра 6 8 10 MM Изберете Големина за Изработка на Накит

Природен Камен Жолта Лабава Монистра 6 8 10 MM Изберете Големина за Изработка на Накит

Buyers rating:
DEN 80.64

Залиха

Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.96
/метар US $ 0.91
/парче US $ 0.47
/парче US $ 0.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .5 mm-1mm грешка ,ве молиме да се разбере во Врска со превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Природата камен монистра боја или Ленти можеби и Не е точно како на слика 6.43
/пакет US $ 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа
5813117976071074 Особено се препорачува US $ 0.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5.На Монистра, има 5sizes : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm .Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.67
/парче US $ 0.00
/парче US $ 1. За исплата Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment.48
/парче US $ 1.Големината на монистра може да имаат 0.88
/парче US $ 1.дупка со големина од околу 1mm Известување 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.САД Може да се испраќаат преку e-пакет 2. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 90pcs, 6mm 60pcs, 8mm 45pcs, 10mm 35pcs, 12mm 30pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FLTMRH
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Производ Дијаметар:
4---14 мм

Најдобри понуди