• Обновено
Природни 6mm Бела Tridacna Бисери Ѓердан 18 Жените Ѓердан 5pcs/Многу Бесплатен Превозот

Природни 6mm Бела Tridacna Бисери Ѓердан 18 Жените Ѓердан 5pcs/Многу Бесплатен Превозот

Buyers rating:
-15 % DEN 1020.00
DEN 1200.00

Залиха

40 /многу
парчиња / многу
Моден 17" Златна, Бела, Црна Имитација Бисери Ѓердан За Промоција US$ 23.00 /многу
парчиња / многу
19" Oblate Тиркизна Beaded Ѓердан 5pcs/Многу Модни Ѓердан За Промоција Бесплатен Превозот САД$ 20.94 /многу
парчиња / многу
Моден Пурпурна Тиркизна Нараквици 10мм Еластичен Хривнија 12pcs промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 13.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее.00 /многу
парчиња / многу
19.5" Модните рачно изработени Полимер Глина Бисери Ѓердан Ѓердан 5pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 18.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail( околу 10-20 работни денови за САД ) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.00 /многу
парчиња / многу
Сина 10мм Еластичен Тиркизна Нараквици За Промоција Мода Накит 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13.
19" Тиркизна Ѓердан 10pcs/Многу Модни Ѓердан За Подарок Бесплатен Превозот САД$ 29. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.00 /многу
парчиња / многу
19" Бела Тиркизна Ѓердан Мода Ѓердан За Подарок 10pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 29.94 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 10мм Бела Тиркизна Мушка Еластичен Хривнија 12pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 13. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N061
Бренд Име:
XYTYM
боја:
Бела
Материјал:
tridacna
Мушка големина:
6mm
Должина:
about 45cm
Количина:
5pcs
Повод:
Подароци, Партија, Промоција, Божиќ
is_customized:
Yes

Најдобри понуди