• Обновено
Секси Мачка Око, Очила За Сонце Бренд Жените Мали Eyewear Огледало Ретро Црно Црвено Сонце Очила Женски Нијанси Gafas De Sol WarBLade

Секси Мачка Око, Очила За Сонце Бренд Жените Мали Eyewear Огледало Ретро Црно Црвено Сонце Очила Женски Нијанси

Buyers rating:
-40 % DEN 239.00
DEN 398.40

Залиха

5)Предметите ќе пристигне во врска 15-45 дена по испорака( Бразил 60 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите
. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации.

Основни карактеристики

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
30мм
Леќа Ширина:
55мм
Број На Модел На:
Б-BLS8002
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
За Родови/Возрасти:
Жена Девојки Младите Дама Мажите Човек Машки
Примена:
Возење Риболов Возачот Пилот
Стил:
Superstar Луксузни Гроздобер Ретро Познати

Најдобри понуди