• Обновено
Новороденото Бебе Шише Сок PP Шише сок брадавица Шише Бебе Мини Шишиња 60ML

Новороденото Бебе Шише Сок PP Шише сок брадавица Шише Бебе Мини Шишиња 60ML

Buyers rating:
-15 % DEN 130.00
DEN 153.12

Залиха


Новороденото Бебе Шише Сок PP Шише сок од Шише Бебе Мини Шишиња 60 ML
Име : овошен сок шише
Лесно да се чисти. Висока јачина. Не е лесно да се пробие : може да се отпорни на висока температура до 120 ° мека.

Основни карактеристики

Материјал:
П. П.
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Функција:
bpa free
Обликот:
Заострените Тип
устата големина:
Стандард
Капацитет:
60ml
Број На Модел На:
Бебе Шишиња
се справи со:
No
Пакување:
Еден натоварени
Брзина На Проток:
Среден Проток
Тип:
Бебе Шише
Спецификации:
Стандард калибар
Обликот:
Директно тело
Дали се справи со:
Не со рачка
Материјал:
PP
Капацитет:
Пинк 60ml, сина 60ml, боја мешање 60ml, жолта 60ml
Извор категорија:
место
Соодветна возраст:
3 месеци или повеќе
Пакет:
Една инсталација

Најдобри понуди