• Обновено
Нова Мода Елеганција луксузен голема Школка Бисер Кристал Невестата clavicle Ѓердан

Нова Мода Елеганција луксузен голема Школка Бисер Кристал Невестата clavicle Ѓердан

Buyers rating:
-42 % DEN 780.00
DEN 1344.00

Залиха


Политика На Враќање :
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите објект од нас. Треба да се плати (25 US : ).
Овој објект е превозот од Сингапур Воздухопловната,Превозот Време : 18-30 работни денови(со Исклучок на сабота и во недела и правни празници) за да пристигнете(Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity),Имаат следење на број,
Плаќање :
Јас прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay
Превозот И Ракувањето Со :
EMS,Просек превозот период е 7-10 дена.
Ние ќе ја испорача стварта На купувачот исплата во рок од 3 работни денови .
товарни е поскапо.
Ако изберете EMS, треба да се плати одреден надомест. (Целосна наплата или размена е валидна во рок од 15 дена по плаќањето беше потврдено)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе остави positve повратни информации за вас, откако ќе се примени на објект. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Јас ќе се реши за вас во 48 часа. Ве молиме да ни ме наскоро. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.) Превозот и ракувањето со надомест вклучува пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не поштенски само. (викенд и holidy не се вклучени.
Добредојдовте во мојата продавница :
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!
За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање.

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН
  • Обновено
Оценка на клиентот:

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

DEN 1103.52