• Обновено
Тркала Центар Центар Налепница на Карбонски Влакна Налепница За Toyota Highlander 2015 4Pcs По Поставување

Тркала Центар Центар Налепница на Карбонски Влакна Налепница За Toyota Highlander 2015 4Pcs По Поставување

Buyers rating:
-8 % DEN 987.00
DEN 1072.80

Залиха

Пакет : 4pcs по поставување
5. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.
Како да се вратат?
1.
Тркала Центар Центар Налепница на Карбонски Влакна Налепница За Toyota Highlander 2015 4 Pcs По Поставување
Опис :
1. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас.
Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство,можете да побарате од нас да навредуваат нова,а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во превозот процес.Име на производ : центар налепница
2.
Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји.Цел : декорација&заштита
Како да се Платат?
1. Тоа не е проблем. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки.боја : црна,црвена,сина или жолта
4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MyHung
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
14299
категорија:
3D
Објектот Ширина:
4cm
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
12cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Најдобри понуди