• Обновено
50pcs/Многу Водоотпорен Мини LED Партија Светлина За Флорални Вазна Декорација Вода Монистра Декорација Светилка Светлина

50pcs/Многу Водоотпорен Мини LED Партија Светлина За Флорални Вазна Декорација Вода Монистра Декорација Светилка

Buyers rating:
DEN 2352.00

Залиха


МНОГУ МНОГУ ПОВЕЌЕ ПОСВЕТЛА ОД ДРУГИ НИЗОК КВАЛИТЕТ НА ПОДВОДНИТЕ FLORALYTES.
50pcs/Многу Водоотпорен Мини LED Партија Светлина За Флорални Вазна Декорација Вода Монистра Декорација Светилка Светлина
Ние сме Фабрика Снабдувач . Секоја светлина инсталиран 2 парчиња CR2032 Батерии. Pls одбра бои од подолу слики :
LED светла Боја Точка Бр. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. 11 бои за опции.X 1"HLight
Заменливи CR2032 батеријата. Ние само ќе брод на стоките од страна на DHL/Федекс/UPS/ТНТ.
Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени. Супер светло.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Превозот :
1.
Што Се Вклучени ???
50pcs Подводни led светла.
Производи Детали :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, RGB Боја се Менува, Зелена, Теал, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Розова, Виолетова, Портокалова
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
WaterproofDesign Подводните Еден МИНИ LED Чај Светлина со Батерија
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Број На Модел На:
KS-SB-001
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED светла Боја (11 Боја):
бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/теал/портокал/RGB
Производ големина:
3CM дијаметар .25CM тал
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Име на производ:
водоотпорен led светла, Потопна floralyte
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
водоотпорен или не:
Да, водоотпорен дизајн, Потопна и Подводни
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите ,Стабилен на
Повод:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Апликации:
Цветни аранжмани ,вазна дизајн ,базен осветлување

Најдобри понуди