• Обновено
10PK Бесплатен превозот Tze 231 Tze231 12mm*8m Црно на Бело Ламинат Компатибилен Брат Стр допир tze-231 Етикета Кертриџ Касета tz231

10PK Бесплатен превозот Tze 231 Tze231 12mm*8m Црно на Бело Ламинат Компатибилен Брат Стр допир tze-231 Етикета

Buyers rating:
DEN 2042.40

Залиха


10 PK Бесплатен превозот Tze 231 Tze231 12mm*8m Црно на Бело Ламинат Компатибилен Брат Стр допир tze-231 Етикета Кертриџ Касета tz231
Ова многу содржи 10pcs 12mm tz лента TZe 231 , но ако ви е потребна било други бои помеѓу 6-12mm tz ленти, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.
Ние ги доставуваме сите видови на висок квалитет на компатибилен етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен Tz231/Tze231 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд TBS Модел TZ2 - 231 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело (други бои се достапни) Големина 12mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Основни карактеристики

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Бренд Име:
PUTY
Број На Модел На:
TZE-231
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
Црно на Бело
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир tz231

Најдобри понуди