• Обновено
Автомобил нерѓосувачки челик светилка копчето старт на моторот Моторот да Започне да Престане Клучот Прстен рамка 1pcs За Рено Koleos 2017 2018 2019

Автомобил нерѓосувачки челик светилка копчето старт на моторот Моторот да Започне да Престане Клучот Прстен рамка

Buyers rating:
-11 % DEN 427.00
DEN 480.00

Залиха

Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
· 1) .
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски. Вашето мислење е многу важна за нас.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.13kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
APTRK6754
Модел Година:
2017-2019
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
KOLEOS
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
GUANG-E

Најдобри понуди