• Обновено
TANGPIN керамички чај strainers handpainted риба чај infusers кинески кунг фу чај додатоци

TANGPIN керамички чај strainers handpainted риба чај infusers кинески кунг фу чај додатоци

Buyers rating:
-50 % DEN 719.00
DEN 1438.08

Залиха


Производ Листи x 1 Керамички чај strainers
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние го прифаќаме следниве плаќање : како што Кредитна Картичка;Пари Booker;Т/T;Western Union .
П : Што ќе го избере она што видови на Logestics?
Топлина предупредување : Ако плаќањето е поголем, ние ќе избран побрзо logestics начини наместо Превозот од Кина, Воздухот препорачана Пошта , Ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да изберете побрзо логистика начини,ве молиме немојте да бидете загрижени,се разбира,доколку ги исполнуваат Кина Пролетниот Фестивал или 11.11 дена,во ова време можеби превозот време ќе биде подолго од обично превозот време,ве молиме повеќе разбирање,Ние ќе ви даде добар шопинг искуство,ве молиме да веруваат во нас.
П : дали постои следење на број за мојот предмети?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број,и можете да го видите shippingment државата, од 17 следење на веб-сајтот.
П : Ако сакаме да купиме голема количина, може да ми даде големопродажните цени?
A : Да,се е во ред ,Нашата компанија добредојдовте голема вредност гостин дојде до мојата компанија се направи цел,ние ќе ви ги даде поволни цени,ви благодариме.
За Скршени
Ако сте го добиле на стоки,но ќе се најде на предмети беше скршен или било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене кога ќе се направи лоша повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
За Повратни Информации
Ако чувствувате дека стоката е во Ред,ве молиме да ни даде пет ѕвезди, знаеш добар фидбек е многу важно за нас,ви благодариме.

Основни карактеристики

Големина:
Ceramic strainers
Бренд Име:
TANGPIN
Материјал:
порцелански
Материјал:
порцелански
боја:
Црвена и Сина
Произведе Област :
Dehua
Име:
Керамички Чај Алатки,Керамички Чај Strainers,Чај Филтер
превозот:
Бесплатен превозот
Подароци:
Божиќ или нова година се присутни
Апликацијата Област:
Канцеларија,Дневна соба
Drinkware:
Кујната,Dinning Кафе Чај Drinkware
Стил:
Риба
Технологија:
Handpainted

Најдобри понуди