• Обновено
2017 Нов Стил Поларизирани очила за сонце За Мажи Спортски Мажите Сонце Очила со UV400 Очила Мода Eyewear Gafas Polarizadas oculos

2017 Нов Стил Поларизирани очила за сонце За Мажи Спортски Мажите Сонце Очила со UV400 Очила Мода Eyewear Gafas

Buyers rating:
-20 % DEN 499.00
DEN 623.52

Залиха

пред да го испратите вашиот пакет , ние ќе ги испита вашите очила за сонце се добри . вие ќе добиете следење на број
6 не сте задоволни со вашата нарачка , ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор , ве молиме контактирајте со нас веднаш, така што ќе може да има шанса да се реши овој проблем за вас .2017 Нов Стил Поларизирани очила за сонце За Мажи Спортски Мажите Сонце Очила со UV400 Очила Мода Eyewear Gafas Polarizadas oculos
Добредојдовте во мојата продавница!
Ви благодариме за преземањето на една минута на интернет прелистување на Веб
1 . телефонскиот број е потребно за испорака
3 . ние ќе ја процесира вашата нарачка, како е можно поскоро по исплата потврди со глобалната продажба aliexpress
5 . ние нема да ги даде било која од вашите информации на ваше име . ние ја прифати вашата врати производ , дури и оние што се во совршена состојба . Совршеност на нашите клиенти , лизинг 5 ѕвезда позитивни повратни информации . Комуникацијата е клучот за решавање на проблемот
5 . точна адреса , име и поштенски код . најдобрите цени , најдобар квалитет , најдобра услуга . Ако објектот не е примени во рок од 60 дена , ние гарантираме за целосно враќање на средствата . добра комуникација со купувачот и продавачот . ( Бразил 90 дена ) , Божиќ , празник , лошите временски услови , природни непогоди , ќе пристигнат подоцна , ве молиме да бидете трпеливи и да чекаат . бидете сигурни дека "адреса за испорака" е вашиот потврди адреса . не оставајте ја негативна или неутрална реакција , бидејќи ние се обезбеди квалитетна услуга по продажбата
3 . Доколку сте голема цел , ние ќе ви даде повеќе попусти за Превозот и ракувањето со
1 . Купувачот ќе плати превозот обвиненија за вратени предмети .

Основни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Ширина:
68 mm
Стил:
очила
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
8509 Риболов поларизирана мажите очила за сонце нијанси uv400 polaroid матрица
Бренд Име:
VLHQETXN
Леќа Висина:
40 mm
Леќи Материјал:
Polaroid
Дизајн Инспирација:
Италија Дизајнер Гроздобер Инспириран Дизајн На Рамка
Погодни Се Соочуваат:
Тркалезно Лице, Долго Лицето, Плоштад Лице, Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење, Забава, На Патување, На Шопинг, Божиќ Подарок
Логото:
Нема Логото , Како Слика Што Е Опишано , Кина Направени
Карактеристично:
Употреба:
Туризмот Божиќ подароци фишинг возење партијата
стил:
etro Прекрасни класична елеганција
Очила за сонце:
Rpopular Спорт Отворено Класичен Ok Стил За Jawbreaks oakness

Најдобри понуди