• Обновено
Одржување на earmuffes замена покритие за Чудовиште Победи Mixr/Удира Mixr слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот

Одржување на earmuffes замена покритие за Чудовиште Победи Mixr/Удира Mixr слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless

Buyers rating:
DEN 911.52

Залиха

Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1.1 Замена Уво влошки Компатибилен За Чудовиште Победи Mixr/Удира Mixr слушалки ;
1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот/Lossless квалитет на звукот 2. 1pair=2 Парчиња Боја :
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со Чудовиште Победи Mixr/Удира Mixr h eadphones
Нарачана(Тоа е оригинал)

Основни карактеристики

Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
V-MOTA
Број На Модел На:
Победи Mixr
is_customized:
NO

Најдобри понуди