• Обновено
Жешка Секси Вратот Fishnet Тело Порибување На Секси Долна Облека Мрежи Clothings Секс Костими Црна Мрежа Fishnet Отвори Crotch Bodystocking

Жешка Секси Вратот Fishnet Тело Порибување На Секси Долна Облека Мрежи Clothings Секс Костими Црна Мрежа Fishnet

Buyers rating:
-29 % DEN 237.00
DEN 334.08

Залиха


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производи
Ние само се обезбеди најдобра услуга
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 9 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-102cm 27-40 инчи
Половината : 60-96cm 23-38 инчи
Хип : 76-104cm 30-41 инчи
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека & Секс Играчки.
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Бренд Име:
WOAIXDD
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
S725X1
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Полиестер
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Секси bodystockings
боја:
Црна, бела сина, розова розово-црвена
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди