• Обновено
Еротски Жени Секси Долна Облека Fishnet Лесна Crotch Мини Фустан Тело Порибување Nightwear Nightdress Nightie Секси Костими Женски

Еротски Жени Секси Долна Облека Fishnet Лесна Crotch Мини Фустан Тело Порибување Nightwear Nightdress Nightie

Buyers rating:
-19 % DEN 252.00
DEN 311.04

Залиха

Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници , можете да го носат
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********
црна
Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
Добредојдовте на Секси долна Облека Кина-Wholeasle
Ние само го продаде најдобар квалитет на производи
За Големина : Ова е Една Големина со многу добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња (XS/S/M/L/XL/XXL) . Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе ја испорача предмети во 7 работни дена по приемот на вашата исплата.Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Бренд Име:
WOAIXDD
Број На Модел На:
L-HS443
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Најлон
Ткаенина Тип:
Broadcloth
боја:
Црна
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized :
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)

Најдобри понуди