• Обновено
Хром 3D ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц CL Класа CL550

Хром 3D ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц

Buyers rating:
-35 % DEN 436.00
DEN 671.52

Залиха


Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет ABS и Хром Боја : Сјајна сребрена Големина : 150 x 26mm околу Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесно installtion.3 M лента е во задниот дел.Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто. Ако ви треба други букви или број амблем налепница,ве молиме контактирајте со нас,на пример : A110,B123,C456,D789,GLC222,GLK999,S500 L,и така натаму
C L 5 5 0

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Амблеми
Материјал Тип:
ABS Пластика
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Модел Година:
Нови
Бренд Име:
HAODAO
Име На Модел:
CL550
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Хром
боја:
сјајна сребрена
ОДГОВАРА ЗА:
за Мерцедес Бенц CL Класа CL550

Најдобри понуди