• Обновено
BlingZircons Бренд Блескави Жените 925 Фунта Сребрен Накит Шарени Голем Цвет Кубни Циркони Кристал Хривнија Накит B023

BlingZircons Бренд Блескави Жените 925 Фунта Сребрен Накит Шарени Голем Цвет Кубни Циркони Кристал Хривнија Накит

Buyers rating:
-40 % DEN 369.00
DEN 614.40

Залиха


Информации :
Точка Име : Bling Zircons Бренд Блескави Жените 925 Фунта Сребрен Накит Шарени Голем Цвет Кубни Циркони Кристал Хривнија Накит B023
База Материјал : Сребрен (ОЛОВО СЛОБОДНИ .НИКЕЛ БЕСПЛАТНО)
Позлата : 925 Фунта Сребрен Накит
Камен Тип : Кубни Циркони Кристално
Камен Боја : Шарени,Бела,Виолетова,Црвена,Сина,Зелена,Розова,Црна
Хривнија Големина : Околу 18 см
Секој фотографии 100% земени од реалниот производи
Овој Објект Вклучувајќи Хривнија
Подарок За : Жени, Жени, Девојки, Мајка, Dauther, Сопруга
Погодни за : Млади и Зрелост И Женски
Повод : Ангажирање, Свадба, Забава, Вечера И Така Натаму

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B023
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Моден Жените Шарм Нараквици Накит
Компатибилност:
нараквици за жени
Нараквици Тип:
Шарени Цвет Тенис Нараквици
Метална боја:
фунта сребро 925 накит
Циркони Камен Боја:
Шарени,Бела,Виолетова,Црвена,Сина,Зелена,Розова,Црна
дизајн за:
Африка, Јапонија, Кореја , Европа, Италијански, Чешка
Материјал:
Кубен Циркон Кристално
Подарок за:
Љубовници, Девојка, Пријатели,Жени , Жени , Жени
Нараквици Облик:
Цвет Форма Нараквици
Повод:
Танц Партија/Банкет Вечера/Shopping/Свадбена/Дневно/Канцеларија
Еколошки Стандарди:
Олово , Никел , Кадмиум Слободни
Точка име :
925 Sterling Silver Нараквица, Голем Цвет Нараквици

Најдобри понуди

10pcs Црвена Боја Триаголник Монистра Ресни Нараквица,Злато Боја на Работ Јасно се Соочуваат Кварц Монистра Нараквица,Црвени
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10pcs Црвена Боја Триаголник Монистра Ресни Нараквица,Злато Боја на Работ Јасно се Соочуваат Кварц Монистра Нараквица,Црвени

Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.Ве молиме да

DEN 707.00 768.00