• Обновено
Бесплатен превозот вистински 6mm слатководни бисер ѓердани 17

Бесплатен превозот вистински 6mm слатководни бисер ѓердани 17

Buyers rating:
-8 % DEN 530.00
DEN 576.00

Залиха

Ако имате било какви прашања и барања. Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина. ви благодариме
.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене . ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени.25 $95
wy-приклучок-крај
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) .
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Форма:
Компир
Должина:
17 inch
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
6mm
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
Q20194
Бренд Име:
ELEISPL
Метали Тип:
18KGP
боја:
бел бисер
Материјал Тип:
образован Слатководни Бисер
Обликот:
во близина круг компир бисер
Должина:
17 inch
Големина:
6mm pearl

Најдобри понуди