• Обновено
Стоматолошки Стол Roson KLT 6220 се Користи за Контрола на Тастатура

Стоматолошки Стол Roson KLT 6220 се Користи за Контрола на Тастатура

Buyers rating:
DEN 2400.00

Залиха

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Стоматолошки Стол Roson KLT6220 се Користи за Контрола на Тастатура
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
Roson KLT 6220
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
контрола на тастатура
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди