• Обновено
ZB501KL Случај 9H Целосно Покривање на Екранот Калено Стакло За Asus Zenfone Живеат ZB501KL 3 Одете 5.0 инчен Екран Заштитник Случај Филм Sklo

ZB501KL Случај 9H Целосно Покривање на Екранот Калено Стакло За Asus Zenfone Живеат ZB501KL 3 Одете 5.0 инчен

Buyers rating:
-21 % DEN 223.00
DEN 282.24

Залиха

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
ZB501 KL Случај 9 H Целосно Покривање на Екранот Калено Стакло За Asus Zenfone Живеат ZB501 KL 3 Одете 5.0 инчен Екран Заштитник Случај Филм Sklo

Основни карактеристики

боја:
Златна, Бела, црна
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Бренд Име:
mksup
Големина:
for ASUS fundas ajax vente Red csse positivo cellular
Тип На Производ:
за bollmann) телефон Назад Покриеност Покриеност capinha прекрасен capinha Телефон топчиња со ист
is_customized:
for funda Telefon carcasas Caso coque aksesuar fundas capinha portable
Инсталација:
за estojo celular estojo телефон kryty Мобилни etui Видиме etui
Примена:
за ASUS Mobiltelefonen Caso Луксузни Плик coque капак на Телефонот
Материјал:
за ASUS Заштита на Покриеност Назад Секс Покриеност Дизајн на Торба
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Модел 1:
Full Screen Калено Стакло За Asus Zenfone Живеат ZB501KL
Бои:
Бела Црното Злато

Најдобри понуди