• Обновено
Природни Тибетански Камен Dzi Монистра Овална Феникс Око и Две Тон Одговара на Хривнија DIY Мода Накит за Подарок Мажи Жени

Природни Тибетански Камен Dzi Монистра Овална Феникс Око и Две Тон Одговара на Хривнија DIY Мода Накит за Подарок

Buyers rating:
-20 % DEN 372.00
DEN 465.60

Залиха

Предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по исплата потврди.
Работно Време : 9 : 30 am-6 : 30 часот (GMT+8) , Mondy-сабота.
Природни Тибетански Ахат Dzi Монистра за правење diy Накит Овална, феникс око и две тон, 38x12x2.
Враќање & Наплата
1. Секое сомневање во врска со пратката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме задоволни да го реши проблемот за вас.
Повратните информации
1.
Контактирајте Со Нас
Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата, ако имате некои прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку aliexpress порака, ние обично одговор во рок од 24 часа. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на стоката. ТНТ, FEDEX, DHL Тие се опционални превозот методи за купувачите наредби, побрзо превозот и повеќе postages. Ruston Експрес - за руската Федерација само.
Напомена : Ако пораката нас во неделата или нашиот правен одмор, одговорот може да биде доцна, ние ќе ви одговори што е можно откако ќе се работи, ние во голема мера го цениме вашето трпение и соработка.Било прашање само се чувствуваат слободни да побарате од нас, ние секогаш ќе ги подобриме нашите услуги. Велика БРИТАНИЈА. Кина Пост Тоа е основната превозот методи за сите налози, ние обично брод цел да се купувачот од Кина Пост.50mm, Дупка : Прибл 2mm, кои се Продаваат од Страна на PC
Природни Тибетански Ахат Dzi Монистра, Овална, феникс око и две тон, 38x12x2. Ние брод во светот. e-Пакет САД. Австралија, Франција, Норвешка, Канада, Израел, Украина, Руската Федерација,Саудиска Арабија. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние искрено посакувам дека може да ни даде одлични повратни информации, тоа ќе го направи ни направи многу подобро во функција, ние сме во голема мера се благодарни за вашиот позитивни повратни информации и вашата поддршка.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
9 g
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
140411093519
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Тип:
тибетската dzi монистра
Материјал:
природни ахат
Облик/Шема:
Phonenix око
Функција:
Накит Монистра Одлуки DIY
Големина:
38x12x2.50mm
дупка:
2mm

Најдобри понуди