• Обновено
Најновите Згусне Зима Жени Мажи Мода Plaid Шамија Бренд Дами Shawls Топло Кејп Кашмир волнени Шалови за мажи

Најновите Згусне Зима Жени Мажи Мода Plaid Шамија Бренд Дами Shawls Топло Кејп Кашмир волнени Шалови за мажи

Buyers rating:
-20 % DEN 384.00
DEN 479.52

Залиха

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 работни дена за замена или пари назад.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван ЕМС која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ви благодариме за вашето внимание!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail или e Packet, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Материјал : Ова шамија е вистинска кашмир и волна handfeeling, тоа е мека и со врвен квалитет и убаво lookin
Шаблон Тип : Тип : Класичен марами се меша plaid
Големина : Години : 180 x 30cm70.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Кашмир,Viscose,Волна
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
ЛЕСНО ЏЕК
Пол:
Мажи
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
Марами во машка марами луксузен бренд
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Кашмир,Волна,Свила,Viscose

Најдобри понуди