• Обновено
10мм Линеарно Движење Лежишта LM10UU LM10 LB10UU 10*19*29mm CNC Рутер Табела Линеарна Вратило 10 mm Топката Имајќи Черупка CNC делови

10мм Линеарно Движење Лежишта LM10UU LM10 LB10UU 10*19*29mm CNC Рутер Табела Линеарна Вратило 10 mm Топката Имајќи

Buyers rating:
DEN 87.84

Залиха

Нема потреба да се создаде зачувам сметка. Многу важно : Електричен мотор вчитување не треба да надминува оценка turque, или тоа ќе бидете оштетени.
Линеарно Движење Имајќи LM. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Фотографиите и заштитни знаци се преземени од страна на самите себе, секој кој копија од нас без наша дозвола ќе бидат третирани со правна акција!!!
2. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови .
Ние, исто така, accpet Westernunion .
Корисниците се одговорни за царина .
Превозот Совети :
1.
Цврсти /Флексибилни Цевки, Универзален Зглобовите, Мерењето Ремени, Мерењето Pulleys, се Покрене Опрема, Bevel Опрема, Опрема Багажник, Синџир, Sprockets, Оски, Имајќи итн.
Ве молиме добро имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се обидеме да ви помогне да ги реши сите проблеми.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ако сте незадоволни од било која причина, pls контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации .
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 до 3 дена откако вашата уплата.
Ако треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдобри трговија на големо цена и превозот цена. Прашања и предлози се ценат.
Ако ви треба побрзо испорака можете да изберете EMS/UPS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ, но купувачот треба да ја платат оваа изразат такса.
Ние Ги Доставуваме :
DC /AC Мотор, Црв Опрема Мотор, се Покрене Опрема Мотор, Stepper Мотор, Синхрони Опрема Мотор, Серво Мотор, Линеарен Actuator, Четка мотор, Brushless мотор, Електричен Полнач за Напојување, Моторни Контролер. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Тоа зависи од destinations, и ефектот од страна на двете обичаи, празници, временските услови.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
LM10UU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
линеарно движење имајќи
Материјал:
челик
Нето Тежина (g):
25

Најдобри понуди

5/8 Флексибилни Цевки за 3D Печатач
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5/8 Флексибилни Цевки за 3D Печатач

5 / 8 Флексибилни Цевки за 3 D ПечатачДијаметар 18mm, Должина 25mmВратило дупка : 58ммВисок квалитет на алуминиу

DEN 456.00