• Обновено
12mm пурпурна симулирани-перл шел круг монистра обетки ѓердан за жените-годишнината партија подароци накит поставите 18inch B2334

12mm пурпурна симулирани-перл шел круг монистра обетки ѓердан за жените-годишнината партија подароци накит поставите

Buyers rating:
-35 % DEN 336.00
DEN 517.92

Залиха

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. 12mm пурпурна симулирани-перл шел круг монистра обетки ѓердан за жените-годишнината партија подароци накит поставите 18inch B2334 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B2334
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Чешка
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Две
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди