• Обновено
Бесплатен превозот топла продажба 9*13mm риба форма cloisonne изолација монистра додатоци глеѓ избрани злато-diy боја наоди 5pcs B2482

Бесплатен превозот топла продажба 9*13mm риба форма cloisonne изолација монистра додатоци глеѓ избрани злато-diy

Buyers rating:
-40 % DEN 155.00
DEN 258.24

Залиха

ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Бесплатен превозот топла продажба 9*13mm риба форма cloisonne изолација монистра додатоци глеѓ избрани злато позлатен diy наоди 5pcs B2482
.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
бакарни легури
Објектот Тежина:
12g
Број На Модел На:
B2482
Објектот Форма:
fiah форма
Надворешниот Дијаметар:
9*13mm

Најдобри понуди