• Обновено
10x10mm 100pcs/многу DIY Мешана Боја Квадратни Дрвени Монистра срамнети со земја Мали Дрво Монистра за накит Одлуки Spacer beading

10x10mm 100pcs/многу DIY Мешана Боја Квадратни Дрвени Монистра срамнети со земја Мали Дрво Монистра за накит

Buyers rating:
-15 % DEN 130.00
DEN 153.12

Залиха


Опис На Производот
DIY Мешана Боја Дрвени Монистра срамнети со земја Мали Дрво Монистра за накит Одлуки 100pcs/многу 10*10мм
Големина : 10 X10 mm
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
40g
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
B01584
Надворешниот Дијаметар:
10mm
боја:
multicolor
Големина:
10X10mm
Тип:
дрвени монистра
Употреба:
за накит одлуки DIY

Најдобри понуди