• Обновено
Солидна Жолто Злато Исполнет Мажите Ѓердан+Хривнија Поставите Фигаро Спречување на Цврсти Синџир 24+8.6

Солидна Жолто Злато Исполнет Мажите Ѓердан+Хривнија Поставите Фигаро Спречување на Цврсти Синџир 24+8.6

Buyers rating:
-20 % DEN 882.00
DEN 1103.04

Залиха

ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија.
Враќање
Ио нашето задоволство е наш приоритет. Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне во решавање на проблемот што е можно поскоро да се направи сте задоволство, јас длабоко верувам дека комуникацијата е најдобар мост за нас!. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот. Ве молиме не се споредуваат злато исполнет накит да позлатен накит (обично само 3 мили слој) како што не постои споредба, злато исполнет е многу повеќе вредни и оцрни отпорни од позлатен.
Превозот
1.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. Ние не ги обесштетува се врати превозот обвиненија. САД, трае околу 20 -25days да пристигнат тука Преку Кина пост e Packet;
2.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит.6 во),ширина : 1.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Метали Тип:
бакарни легури
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+хривнија
Број На Модел На:
s612510 2
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
kakaxi
боја:
жолта,златна
Стил:
Моден
Материјал:
злато исполнет бакар
Големина:
60cm*1.0 cm,22cm*1.0 cm
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Пол:
адвокатско,женска

Најдобри понуди