• Обновено
2017 Круна Шарм Atolyewolf Бренд Мажите Хривнија Природен Камен Beaded Черепот На Главата Пол Мажи Накит Bracciali Pulseras

2017 Круна Шарм Atolyewolf Бренд Мажите Хривнија Природен Камен Beaded Черепот На Главата Пол Мажи Накит Bracciali

Buyers rating:
-27 % DEN 417.00
DEN 571.20

Залиха

2017 Круна Шарм Atolyewolf Бренд Мажите Хривнија Природни Ахат Камен Beaded Черепот На Главата Пол Мажи Накит Bracciali Pulseras
Количина : Видете ја Опцијата , можете да изберете како
Материјал : 8mm природни ахат камен монистра
100% сосема нов , со Врвен квалитет
Боја : како фотографија Lenght : 19-20 cm
Злато Шарм е за сите вистински злато позлатен , тие нема да исчезнат , со Висок квалитет
Ние ги доставуваме нараквица со висок квалитет и умерена цена ( на Големо Секој стил најмалку 10 парчиња )
Што правите кога Стан : +8618650275057 ( добредојдовте контакт со мене во секое време )
Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел) Оставете го вашиот повратните информации : 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние го реши проблемот во најдобрите

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
2016B036-3
Бренд Име:
kejialai
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
боја:
како се покаже слика
Број На Модел На:
2016B036-3
Тип:
Anil Arjandas ресни хривнија
Должина:
6 ~ 8 (adjustable)
Материјал:
Дувачкиот & бакар монистра
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Природен Камен Мушка Големина:
8мм
тип 1:
Луксузна Мажите Накит
Стил:
Спарта воин

Најдобри понуди