• Обновено
секси плус големина 4XL долна Облека се облекуваат секојдневен плажа фустани оглавник lenceria едноставна Плажа се облекуваат секси костими porno секси жени

секси плус големина 4XL долна Облека се облекуваат секојдневен плажа фустани оглавник lenceria едноставна Плажа

Buyers rating:
DEN 527.52

Залиха

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат) 158 см до 175 см
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Тоа е исто така се користи за било здолниште што седи под папокот. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
ПОЛОВИНАТА
Мерка околу вашата природна половината, се најмалите дел. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!
ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек!
На начин да се Измери
БИСТА
Мерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Модални,Полиестер
Број На Модел На:
6677
Ткаенина Тип:
Сатенски

Најдобри понуди