• Обновено
50 Златна Позлатен Кристал Rondelle Изолација Монистра, 8mm

50 Златна Позлатен Кристал Rondelle Изолација Монистра, 8mm

Buyers rating:
-12 % DEN 168.00
DEN 191.52

Залиха


50 Златна Позлатен Кристал Rondelle Изолација Монистра, 8mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. RH01-7
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Златна и јасно Кристал
Големина : прибл. 8мм во дијаметар ,
Материјал : златна позлатен ,метална база ,6 компјутери кристално јасна Кристал
Одлично за микс со бисери, стакло и камења за DIY бразлетна и ѓердани.

Основни карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
-
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди