• Обновено
2 парчиња/многу Цилиндричен Облик на Микробранова Magnetron Капа,Микробранова Печка Делови Бесплатен Превозот во Европа !

2 парчиња/многу Цилиндричен Облик на Микробранова Magnetron Капа,Микробранова Печка Делови Бесплатен Превозот

Buyers rating:
-26 % DEN 237.00
DEN 320.16

Залиха


2 парчиња/многу Цилиндричен Облик на Микробранова Magnetron Капа,Микробранова Печка Делови Бесплатен Превозот во Европа !
Објектот големина(приближно) :
внатрешен дијаметар : 15mm
tatal висина : 18.5 mm

Основни карактеристики

Тип:
Микробранова Печка Делови
Број На Модел На:
Цилиндричен Облик На Микробранова Magnetron Капа

Најдобри понуди

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm

1.Производи Име : HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm04mmСе користи за префрлување на компримиран воздух,овој про

DEN 480.00