• Обновено
БЕСПЛАТЕН превозот> >>>New Розова школка Бисер Накит Ѓердан Earring Прстен трговија на Големо Set + Free синџир

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>New Розова школка Бисер Накит Ѓердан Earring Прстен трговија на Големо Set + Free синџир

Buyers rating:
-20 % DEN 840.00
DEN 1049.76

Залиха

Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија). Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко. да повеќето земји во Европа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
ААА

Најдобри понуди