• Обновено
NMB 1406KL-09W-S29 3.5 СМ 3515 35mm DC 7V 0.07 3-pin мали микро axial вентилаторот за ладење

NMB 1406KL-09W-S29 3.5 СМ 3515 35mm DC 7V 0.07 3-pin мали микро axial вентилаторот за ладење

Buyers rating:
-24 % DEN 401.00
DEN 527.52

Залиха


Бренд : NMB
Модел : 1406 KL-09 W-S29
Димензии : 35 × 35 × 15mm
Номинална напон : DC7 V
Влезна Моќност : 0.07 На
Имајќи Тип : Dual Топката Имајќи
Инсталации : Црвено Црна, Жолта три линии
Интерфејс : матична плоча поддржува 3 P линија брзина алармот
Кабел должина : 10 CM Десно Лево

Основни карактеристики

Бренд Име:
NMB
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
1406KL-09W-S29
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди